BLOG

Odalarınızı Açık Renklere Boyayın.

Odalarınızı Açık Renklere Boyayın.

Küçük bir odanın her zaman küçük görünme eğilimi vardır ama geniş pencereler, açık renge boyalı duvarlar ve makul seviyede ayna kullanımı, sadece camlardan doğal ışığın gelmesini sağlamaz aynı zamanda optik bir illüzyon yaratarak odayı olduğundan daha geniş gösterir.

Tipografi:Tipografik Kompozisyon

Tipografi:Tipografik Kompozisyon

Yazı öylesine güçlü ki, kökleri milattan önce 3200 yılına kadar dayanıyor. İnsanoğlu yazıyı, düşüncelerini başka bir yolla anlatmak için keşfetti, kendinden çok daha büyük bir amaç uğruna ortaya çıktı yazı 'ölümsüzlük'...

Sosyal Medya Stratejisi

Sosyal Medya Stratejisi

Kullanıcı alışkanlıklarının ve teknolojinin değişmesiyle beraber sosyal ağların kullanımı ve yönetiminde de değişiklikler oluyor ve markaların sosyal medya etkileşimlerini artırıp, geleceğe yönelik planlar yapmak için stratejilerinde bazı değişiklikler yapmaları gerekiyor.

FİRMALAR İÇİN KURUMSAL SİTELER

FİRMALAR İÇİN KURUMSAL SİTELER

Metin, video, ses kaydı veya fotoğraf gibi tüm işitsel ve görsel araçları kullanarak oluşturulan parçalar web sayfalarını, aynı sistem altındaki bütün web sayfalarının bir araya gelmesi ile oluşan bütün de internet sitesini oluşturur.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.