Odalarınızı Açık Renklere Boyayın.

Odalarınızı Açık Renklere Boyayın.

Küçük bir odanın her zaman küçük görünme eğilimi vardır ama geniş pencereler, açık renge boyalı duvarlar ve makul seviyede ayna kullanımı, sadece camlardan doğal ışığın gelmesini sağlamaz aynı zamanda optik bir illüzyon yaratarak odayı olduğundan daha geniş gösterir.

Tersi olarak koyu renkli duvarlar odanın daha küçük görünmesini sağlayacaktır. Her ne kadar doğru ayna ve ışık kullanımı yapsanız da koyu renkli duvarlar sıkışık bir etki yaratacaktır.Modern kanepenizin yanına aile yadigari bir eşyanızı yerleştirmenizde hiç bir sakınca yoktur. İç mimarlar evinizin iç mekanını tasarlarken, karakterinizden ve stilinizden referans alırlar ve sizi yansıtmaya çalışırlar. Babaannenizden kalma bir masa bir hikaye anlatır. İçinde bir sürü yaşanmışlık vardır, geçmişinizin tanıdığıdır. Modernite amacıyla bu masadan kurtulmanıza hiç gerek yok çünkü yeni ile eskinin bir arada olmasını engelleyen hiç bir şey yoktur tam tersine birlikte çok iyi organize edilebilir. Sanat için de aynısı geçerlidir. Diyelim ki odaya Salvador Dali’nin bir tablosunu yerleştirmek istiyorsunuz ama Monet’in bir tablosu da sizin için çok anlamlı. Bunları aynı odaya koymanızda hiç bir sakınca yok.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.